Zbulohet çmimi marramendës i orës që bartë Morena Taraku

Zbulohet çmimi marramendës i orës që bartë Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, bëri të ditur kohëve të fundit se është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor, “F*ck your location”.

Ajo preferon të vishet me me brendet më luksoze botërore, teksa vëmendje të madhe iu kushton edhe aksesorëve.Vetëm një orë dore e markës “Bulgari”, të cilën Morena e ka vënë në dukje në disa prej paraqitjeve të fundit, kap vlerën e 59,800 euro.

Ndërkohë, faqja “What they wearin” ka bërë gjithashtu të ditur se në një fotografitë e fundit, ajo ka një palë syze të markës “Louis Vuitton” që kushtojnë rreth 585 euro dhe një çantë “Prada” që kushton rreth 475 euro.

 

 

 

Karantina e Hekuran Krasniqit