Zbulohet data e publikimit të projektit të Loredanës me Mozzik

Zbulohet data e publikimit të projektit të Loredanës me Mozzik

Projektet e tyre rezultojnë suksese të mëdha, e kjo në bazë të klikimeve që numërojnë në platformat e shumta muzikore, përfshirë edhe YouTube.

Çifti i popullarizuar, Mozzik dhe Loredana, pas dy bashkëpunimeve të shumë pëlqyera që kanë sjell, duket se po vijnë sërish me këngë të re.

Ky paralajmërim është bërë nga vet reperi ferizajas, teksa ka ndarë me ndjekësit një postim pranë Loredanës.