Zbulohet djali misterioz që shoqëron Loredanën në Paris

Zbulohet djali misterioz që shoqëron Loredanën në Paris

Ditën e djeshme reperja shqiptare, Loredana  publikoi në Instastory foto të dy duarve, të sajën që shtrëngonte një dorë mashkulli.

Nuk e dimë ende se cili është personi në fjalë, pasi Loredana ende nuk e ka bërë publik emrin e tij.

Ajo vijon ta mbajë sekret identitetin e tij, por disa shenja në Instagramin e një producenti muzike, që njihet me emrin Macloud në Instagram, tregojnë se ndoshta është ai personi i cili fshihet pas videove të reperes.


Reperja ka treguar se ndodhet në Paris në qytetin e dashurisë dhe në fotot që ka publikuar producenti, shihet se edhe ai ndodhet në këtë qytet.

Me siguri ata janë bashkë, megjithatë nuk dihet ende nëse janë aty për një udhëtim romantik, apo kanë shkuar për ndonjë videoklip.
Kujtojmë se Loredana është përfolur shpesh për një lidhje të mundshme me Mcloud, megjithatë asgjë nuk është konfirmuar ende.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar Pse zgjodhi të duket kështu ?Çfarë i thanë profesorët në shkollë?Sa çifte i msitnoi ai ?Në sa gjaqe mori pjesë ?Për këto dhe më shumë detaje, ndiqeni intervistën e plotë.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 2. Januar 2020