Por, vetëm " />

Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar që ta mbajë të fshehtë.

Por, vetëm pak më parë, nëpërmjet një videoje në Instagram, Elvana zbuloi padashur fytyrën e partnerit të saj, i cili shfaqej i ulur në sediljen e parme të një makine luksoze.

Ata kishin bërë një udhëtim me helikopter së bashku dhe më pas Elvana hodhi një video teksa bënte xhiro me makinë nëpër rivierën franceze. Disa burime të afërta pranë çiftit kanë thënë për “Iconstyle.al” se i dashuri i Elvanës është djali i një biznesmeni të njohur shqiptar, i cili ka edhe një hotel luksoz në Tiranë.

Këto burime kanë treguar se Elvana dhe i dashuri i saj janë parë së bashku teksa kanë qenë duke drekuar me familjarët e tyre në restorantin e këtij hoteli, duke e bërë kështu lidhjen e tyre serioze. Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, miku dhe stilisti i njohur, Valdrin Sahiti, postoi në Instagram një video me një unazë diamanti, në të cilën etiketonte këngëtaren, duke rritur dyshimet se i dashuri kishte propozuar për martesë Elvanën.