Zbulohet konkurrenti nga Kosova që Atdheu e dërgoi në “Përputhen”

Zbulohet konkurrenti nga Kosova që Atdheu e dërgoi në “Përputhen”

Aventura dhe fama që kanë marrë ish-konkurrentët e emisionit” Për’puthen”, ka bërë që ata ta propozojnë edhe rrethin e tyre për të hyre në format.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe djali nga Gjakova, Atdhe Xheravina, i cili ka shtyrë shokun e tij që të marrë pjesë në program.

Fjala është për Eduardin, djaloshin nga Kosova që jeton në Zvicër.

Konkurrenti i “Për’puthen, Edi

Atdheu dhe Edi janë miq prej kohësh e këtë e dëshmon edhe vizita të familja e konkurrentit.

Atdheu është fotografuar me vëllain e porsalindur të Edit dhe këtë e ka shpërndarë në Instagram.

“Ka ardhur xhaxhi Atdhe më um pa”, ka shkruar Edi që me pas është ripostuar nga Atdheu.

Në anën tjetër, Atdheu ka kohë që është duke qëndruar në Tiranë./Insajderi.com