Zbulohet lidhja mes Rina Balajt dhe Unikatilit

Zbulohet lidhja mes Rina Balajt dhe Unikatilit

Rina Balaj është njëra nga reperet më të komëntuara kohëve të fundit, mirëpo së fundmi ka zbuluar se ka një lidhje me reperin Unikatil.

Në një intervistë për “72 sen”, Rina është pyetur se çfarë mendimi ka për Unikkatilin edhe reperja ka thënë se e ka kushëri.

“Unikatilin unë e kam kushëri. Më pëlqen shumë. E kam dëgjuar që fëmijë, jam rritur me muzikën e tij”, u shpreh Rina.