Zbulohet personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Zbulohet personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Të dielën  që lamë pas në Tiranë u zhvillua eventi “Albulena Fight Night”, ku pjesë kryesore e programit ishte meçi në mes të Ervis Bicit dhe Abdul Kassim.

Befasia e kësaj natë ishte së të ftuar ishin edhe Noizy dhe Meriton Mjekiqi.

Por e gjithë situate nuk ka shkuar pa tensionë në fund të saj, e në lidhje më këtë dalur detaje të reja, ku reperi u sulmua në sheshin Skëndërbej.

Përleshja u zhvillua në mes tij dhe vëllait të ish-anëtarit të grupit Otr, Escobars.

Pamjet e sherrit, ku nuk kursyen as ofendimet me fjalë banale, janë bërë virale në rrjetet sociale, ndërsa nuk dihen ende arsyet e zënkës mes tyre.

Noizy është përplasur virtualisht gjithashtu edhe me drejtuesin e këtij programi, pasi në “Gjoni’s Black” janë ftuar shpesh reperë që kanë pasur debate me këtë të fundit dhe i kanë bërë diss në emision./SHQIP.com