Zbulohet puna që bënte Alvisa e “Për’Puthen” para që të vinte në emision

Zbulohet puna që bënte Alvisa e “Për’Puthen” para që të vinte në emision

Alvisa Qarri është një ndër vajzat që ka rënë më shumë në sy në sezonin e tretë të “Përputhen”, për shkak të pamjes por edhe të qetësisë së saj.

Por,  pas prezantimit filluan kërkimit për të kaluarën e konkurrentëve në këtë rast të vajzës në fjalë.

Dikur, Alvisa ka qenë pjesë e rubrikës “Video Soni”, në emisionin “Xing me Ermalin” dhe kjo nuk është hera e parë që ajo po merr pjesë në ekran.

Asokohe ajo ishte brune, megjithatë nuk duket se ka ndryshuar shumë nga tani.

Deri më tani ajo nuk ka treguar në emision që ka qenë pjesë e ekranit por në edicionet në vazhdim mbetët të shihet./Insajderi.com