Zbulohet që sa vite janë në lidhje Ronela Hajti me Young Zerkën

Zbulohet që sa vite janë në lidhje Ronela Hajti me Young Zerkën

Javë më parë është aluduar se një lidhje e mundshme mes Young Zerkës dhe Ronela Hajatiti ka përfunduar.

Këngëtari në një intervistë për Prive kishte thënë se mes tyre nuk kishte më asgje pasi as në rrjete sociale nuk po ndjeken mes vete.

Por Zerka në një intevistë e ka bërë të gjithën lëmsh, duke thënë se ata vazhdojnë të jenë së bashku.

Ndërsa e pyetur në ‘ Mos i fol shoferit’, Ronela ka thënë se kanë 48 vjet bashkë, ose thënë më ndryshe  një jetë.