Zbulohet se kush po e shoqëron Taynan në Amerikë

Zbulohet se kush po e shoqëron Taynan në Amerikë

SHBA-të janë vendi ku reperja preferon më së shumti të i kaloj pushimet.

Tayna edhe këtë vit ka pasuar të stërngarkuar me projekte dhe mbrëmje muzikore, pra pushimi në California ka qenë mëse i merituar për të.

Rperja pasi publikoi hitin e radhës ‘Edhe ti’ në bashkëpunim me Mozzikun, vendosi të udhëtojë në SHBA për të kaluar disa ditë pushimi.

Tayna pushimet po i bën bashkë me mikeshën e saj Kejvinën e cila j’u ka bashkëngjitur rep-artistes në këtë udhëtim disa ditor, dyshja kanë hedhur së bashku një fotografi në Instagram.