Zbulohet vila luksoze e Noizyt në Greqi

Zbulohet vila luksoze e Noizyt në Greqi

Reperët njihen për jetën mes luksit dhe parave.

Vetë këngët e tyre flasin për një jetë të tillë. Një ndër ta është edhe Noizy, i cili bën plotësisht “luxury life”.

Emisioni “ThumbON” në ‘Rtv Ora’ ka zbuluar mbrëmë se Noizy është pronar i një vile luksoze, në një prej zonave më të shtrenjta të Greqisë.

Vilën e reperit e kemi parë të gjithë, por nga ekrani i celularit ose televizorit. Noizy ka realizuar edhe xhirimit të këngës së tij “Nuk kan besu”, e cila numëron mbi 20 milionë klikime në kanalin e tij zyrtar në ‘YouTube’.