“Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë”, çka po paralajmëron burri i Fjolla Morinës

“Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë”, çka po paralajmëron burri i Fjolla Morinës

Fisnik Syla, biznesmeni nga Gjilani siç njihet për publikuan e mediet falë partneres së tij, këngëtares Fjolla Morina.

Ai ka përkrahur çdo herë partneren e tij, e një gjë të tillë siç duket e ka bërë edhe më një postim në Instastory i cili u komentua shumë.

“Zoti është i madh. Gjithçka po bëhet mirë. Zoti e do njeriun e drejtë”, ka shkruar ai.

Fjolla vazhdonë të mbetet në paraburgim pas arrestimit të 19 korrikut.

Fjolla përndryshe është e shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi mbi të rëndon akuza për trafikim të armëve dhe municionit në Shqipëri.

Kjo vjen si pasojë e një arrestimit të saj vitin e kaluar në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, ku ajo u zu me dy revole në veturën e saj, shoqëruar nga dy bashkëudhëtarë meshkuj./Insajderi.com