82-vjeçarja, Jane Fonda flet hapur për jetën e saj seksuale

82-vjeçarja, Jane Fonda flet hapur për jetën e saj seksuale

Aktorja, Jane Fonda, e cila nuk humbë asnjëherë rastin të rrëfejë edhe detajet më intime të jetës së saj, ishte e ftuar në “The Ellen Show”, ku ajo u pyet nga moderatorja mysafire, Tiffany Hadish, nëse ende po ‘bën seks të çmendur’, në këtë moshë, njofton Insajderi.

Fonda u përgjigj, “Jo, jo, zero!”

“Nuk kam kohë të lirë”, shtoi ajo. “Jam e moshuar dhe kam bërë aq shumë seks! Nuk kam nevojë tani, sepse jam shumë e zënë”. /Insajderi.com

Lexo edhe: Janë Fonda thotë se Marlon Brando ishte ‘zhgënjyes’ dhe pendohet që nuk ka fjetur me Marvin Gaye

Burimi: Fox News