Brenda shtëpisë së Kylie Jenner: Dekorimet për festat e fund vitit

Brenda shtëpisë së Kylie Jenner: Dekorimet për festat e fund vitit

Kylie Jenner është e gjitha gati për Krishtlindje, dhe tashmë ka dekoruar edhe shtëpinë e saj, shkruan Elle, transmeton Insajderi. Ajo postoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram për të na prezantuar frymën festive brenda mureve të shtëpisë.

“Koha e preferuar e vitit”, shkroi nën fotografitë ku shihet pema e Krishtlindjes e cila për pak do të prekte edhe tavanin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Kjo më lart, nuk është pema e vetme në shtëpinë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Jenner ka përqafuar frymën e festave shumë më herët se kjo fun javë. Në nëntor ajo lansoi edhe linjën e saj të re Kylie x the Grinch Collection, nëpërmjet markës së saj të produkteve, Kylie Cosmetics.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Këtë sezon festash ajo po ashtu kaloi pak kohë me familjen në Liqenin Tahoe përderisa Los Angeles është në bllokim pasi rastet aktive me Coronavirus shënuan rekord.

Familja morën me qira një nga pronat më të popullarizuara në malin e California-s për të xhiruar disa pjesë të shfaqjes “Keeping Up with the Kardashians”. /Insajderi.com