Foshnja e Meghan Markle do të vijë në jetë më shpejt se që ajo na la të besojmë

Foshnja e Meghan Markle do të vijë në jetë më shpejt se që ajo na la të besojmë

Nëse keni ndjekur më të rejat nga Dukesha dhe Duka i Sussex, ju ndoshta tashmë e dini që Meghan Markle dhe Princi Harry kanë njoftuar lajmin e bukur në ditën e Shën Valentinit se foshnja #2 është rrugës, njofton Insajderi.

Informacioni i ri sapo ka ardhur në lidhje me kohën kur do të lindë vëllai ose motra e vogël e Archie, dhe kjo do të thotë që familja e Dukës dhe Dukeshës do të zgjerohet më shpejt sesa mendohej fillimisht nga publiku.

US Weekly ndau lajmin, duke shkruar, “Harry dhe Meghan gjithmonë kanë dashur disa fëmijë – një vëlla ose motër të vogël për Archie, dhe ata janë shumë të lumtur. Është një ëndërr e realizuar. Meghan mbeti përsëri shtatzënë në fund të vitit të kaluar. Foshnja do të vijë në fund të pranverës”.

Kjo do të thotë që Archie një vjeçar mund të presë me padurim një vëlla ose vëlla në vetëm brenda disa muajsh. /Insajderi.com