Pas Bebe Rexhës, të njëjtën gjë bën edhe këngëtari i famshëm

Pas Bebe Rexhës, të njëjtën gjë bën edhe këngëtari i famshëm

Keni menduar ndonjëherë, po sikur të kisha numrin e këngëtarit tim të preferuar, do mund ti dërgoja diçka qesharake, ndonjë mesazh, këshillë apo kritikë?

Nëse jeni adhurues i Jason Derulos, ju farë mirë mund ta kontaktoni në numrin e tij personal, sepse ai sapo e ka bërë publike atë me anë të një postimi në Instagram, njofton Insajderi. Para disa javësh, kështu kishte vepruar edhe Bebe Rexha, si mënyrë që ajo të afrohet edhe më shumë me ndjekësit dhe fansat e saj.

No description available.

“Çkemi njerëz, kam vendosur që të bëjë diçka të çmendur. Do të bëj publik numrin tim në Instagram. Dua që ju të më shkruani çfarëdo që keni në mendje, në çdo orë të ditës apo natës, unë do jem në studio duke punuar”, shkruan Derulo në postimin e tij në Instagram. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

Just posted my phone number on Instagram!

A post shared by Jason Derulo (@jasonderulo) on